Victoria - Żyrardowianka

Victoria  - Żyrardowianka

Żyrardowianka uległa w spotkaniu z Victorią Sulejówek, tracąc aż pięć bramek pierwszą już w 6 minucie.

Początek spotkania należał do gospodarzy, Eibl Aleksander strzelając z około 20 metrów przelobował Roberta Stawiarskiego. Przełomem w spotkaniu uległ w przełomie 27 i 33 minutach, zaledwie 6 minut  Żyrka straciła trzy kolejne bramki, przegrywając 4:0. Podopieczni Damiana Milewskiego za wszelką cenę strzelić bramkę,sukces udał się tylko Płachecie który strzela bramkę przed zakończeniem pierwszej połowy(4:1)

Warunki pogodowe nie rozpieszczały piłkarzy i kibiców, zagęszczająca mgła utrudniała granie i obserwowanie spotkania.

Po zmianie stron gra wyglądała  identycznie jak pierwsza połowa gospodarze grali piłką i stwarzali kolejne okazje do zdobycia kolejnych bramek.

Po kilkunastu ataków na bramkę Stawiarskiego,Victoria zdobyła tylko jedną bramkę w drugiej połowie.

Wynik ustalił Piotr Wójcik który w ostatnich minutach doliczonego czasu ustalił wynik 5:2

Żyrardowianka po przegranym meczu spadła w tabeli na 12 pozycje, wyprzedzili nas Victoria i Mszczonowianka który zremisowała zaległy mecz z Kozienicami. Żyrkę czeka spotkanie o 6 punktów z Raszynem, mecz zostanie rozegrany w Sobotę o godzinie 14.00 przy ulicy Piastowskiej w Żyrardowie.

KS Raszyn zajmuję 13 pozycje z 14 punktami. Ostatni mecz przegrali z Mazurem Karczew 1:0

Victoria Sulejówek – Żyrardowianka Żyrardów 5 : 2 (4 : 1)

Eibl Aleksander (6, 27 i 65  minuta) Olszak Jarosław (30 minuta) Cacko Zbigniew (33 minuta)

Sylwester Płacheta ( 41 minuta) i Piotr Wójcik (90 minuta)