Przyznano czwartoligowe licencje

Komisja ds. licencji klubowych rozpatrzyła wnioski licencyjne 36 klubów IV ligi.

Bez żadnych nadzorów licencję otrzymało trzy kluby. Z grupy południowej są to: Mazur Karczew, Victoria Sulejówek i Mazowsze Grójec.

Energia Kozienice otrzymała licencję z nadzorem infrastrukturalnym, z kolei Błękitni Raciąż z nadzorem infrastrukturalnym i personalnym. Tyle że obydwie drużyny będą się teraz ubiegać o licencję na grę w trzeciej lidze.

Licencję na grę w IV lidze z nadzorem infrastrukturalnym i personalnym otrzymały  Ożarowianka Ożarów Mazowiecki, KS Konstancin i KS Raszyn.

Licencję na grę w IV lidze z nadzorem infrastrukturalnym otrzymały  Oskar Przysucha, Wilga Garwolin, Hutnik Warszawa, Orzeł Wierzbica i Znicz II Pruszków.

Licencję na grę w IV lidze z nadzorem prawnym otrzymały Szydłowianka Szydłowiec i Mszczonowianka Mszczonów​.

Licencję na grę w czwartej lidze z nadzorem finansowym otrzymała Żyrardowianka Żyrardów.

Licencję otrzymała również Zwolenianka Zwoleń (z nadzorem infrastrukturalnym i prawnym), tyle że zespół nie utrzymał się w IV lidze.
Licencji nie otrzymały dwa kluby - Sparta Jazgarzew i  Okęcie Warszawa, z tym że Okęcie przyszły sezon rozpocznie w lidze okręgowej.
Sparta Jazgarzew nie otrzymała licencji w związku z naruszeniem kryteriów I01 (własny stadion lub umowa użytkowania stadionu oraz jego weryfikacja) i I06 (odpowiednie pole gry) podręcznika licencyjnego.
źródło www.newsypilkanamazowszu.blogspot.com