stracone punkty w 93 minucie

Żyrardowianka przegrała wyjazdowe  spotkanie z Raszynem, tracąc bramkę w doliczonym czasie gry.

Kolejna okazja do zdobycia punktów już w Sobotę wtedy Żyrka rozegra ostatni mecz na własnym stadionie z Okęciem Warszawa początek spotkania o 14.00

KS Raszyn - Żyrardowianka Żyrardów 1:0
Bramka:Artur Sieradzki 93 (asysta Wiktor Lach)
Żółta kartka:Polowczyk - Marusiak, Gamla, Riabczuk
Sędziował:Daniel Maciejewski (Pionki)
Widzów:70
KS:Pasturczyk - Piotrowski, Mogielski, Polowczyk, Wiśniewski, Latos, Matuszak (70 Gajowniczek), Lach, Łukasiewicz (68 Sieradzki), Polakowski, Wrzeszcz (82 Przygoda)
Żyrardowianka:Stawiarski - Obrębski, Ura, Niewiada, Olejnik, Majek (85 Todros), Gamla, Wójcik, Marusiak (75 Jakubiak), Łukawski, Drożdzal (65 Riabczuk)

Energia Kozienice zagra w przyszłym sezonie w III lidze łódzko-mazowieckiej. Żółto-niebiescy zapewnili sobie awans po zwycięstwie z Hutnikiem w Warszawie.

Energia w przekroju całego sezonu zasłużyła na awans jak nikt inny. Drużyna dowodzona przezPawła Potentaprzegrała tylko trzy spotkania. Swoją siłę kozieniczanie pokazali także w wojewódzkim Pucharze Polski, w którym odpadli dopiero w półfinale.

W obecnej formule Energia istnieje od 2007 roku, choć nazwy klubu były różne. W sezonie 2007/08 kozienicki klub występował w radomskiej Klasie A. Najlepszym snajperem Energii jestMichał Kucharczyk.