Pierwszoligowcy w Żyrardowiance

Pierwszoligowcy  w Żyrardowiance

Sensacyjną wiadomość podał portal 90minut.pl. Otóż czwartoligową Żyrardowiankę Żyrardów wzmocnili piłkarze, którzy jeszcze na początku maja występował w pierwszej lidze.

Marek Niewiada ostatnie czternaście lat spędził w Flocie Świnoujście. W jej barwach rozegrał w pierwszej lidze 212 meczów i strzelił trzy gole.Charles Nwaogu rozegrał w tym sezonie 20 meczów I ligi i strzelił trzy gole. W sezonie 2010/2011 został królem strzelców w pierwszej lidze, zdobył 20 bramek.

Ich klub niedawno, z powodu kłopotów finansowych, wycofał się z rozgrywek, a kontrakty z wszystkimi piłkarzami zostały rozwiązane. Kibice Żyrardowianki już dziś będą mieli okazje do zobaczenia nowych zawodników na murawie w spotkaniu z Hutnikiem Warszawa o godzinie 17.30.

źródło: 90minut.pl