mecz dograny i wygrany

Żyrardowianka wygrała z Hutnikiem Warszawa po bramce Grzegorza Ura w 44 minucie.

Hutnik przeważał w większości meczu lecz trzy punkty zostają w Żyrardowie.

Pierwsza połowa w dokończonym meczu trwała jedynie jedenaście minut. 37 minuta Nwaogu zdobywa bramkę ale arbiter spotkania odgwizdał zagranie ręką. Cztery minuty później Adrian Łukawski  strzela za pola karnego, strzał celny i za słaby.

W 44 minucie po dośrodkowaniu Bartka Koziarskiego z rzutu rożnego Grzegorz Ura strzelił bramkę po uderzeniu głową. Bramkarz rękawicami jeszcze próbował interweniował, strzał mocny i zdobywamy bramkę.

Drugiej połowie Hutnik stworzył sowie więcej okazji do zdobycia gola do końca meczu Robert Stawiarski zachował czyste konto. 86 minuta Adrian Łukawski przelobował wychodzącego bramkarza gości, futbolówka zmierzała do bramki.W ostatniej chwili z linii bramkowej piłkę wybił Dominik Jarczak.

Awans w tabeli na 12 pozycję z dorobkiem 38 punktów.

Kolejny mecz podopieczni Daniela Jędrzejewskiego kolejny mecz rozegrają już w Sobotę do Żyrardowa przyjadą piłkarze z Sulejówka spotkanie rozpocznie się o 17.00

Żyrardowianka: Stawiarski – Obrębski, Skliarenko, Ura, Gamla, Niewiada, Wójcik (81′ Marusiak), Nwaogu, Majek, Koziarski, Łukawski (90′ Riabchuk)

Hutnik:Karczmarczyk – Zezula, Pracki, Jarczak, Goluch, Konopka, Pragacz, Dukalski, Kropiewnicki (83′ Reszke), Tarnowski, Szala

Sędzia: Łukasz Gnat (Radom).