ostatni mecz rudny jesiennej

W ostatnim meczu rundy jesiennej Żyrardowianka z takim samym skutkiem jak wczoraj Reprezentacja Polski pokonała Okęcie Warszawa. Dwie brami zdobył Piotr Wójcik a po jednym trafieniu zaliczył Damian Majek i Sylwester Płacheta.

W tabeli Żyrka dogoniła punktowo Mszczonowiankę lecz z gorszym bilansem spotkań jest za piłkarzami z Mszczonowa. Oba zespoły w 17 meczach zdobyły 24 punkty. Liderem jesieni został Oskar Przysucha z 40 punktami.

Już niedługo na stronie ukaże się ankieta w której będzie można głosować na najlepszego piłkarza rundy jesiennej.

Okęcie Warszawa – Żyrardowianka Żyrardów 0 : 4( 0: 3)

Bramki: Damian Majek 21 (asysta Sylwester Płacheta), Piotr Wójcik34 (asysta Maciej Obrębski), Piotr Wójcik 45 (asysta Sylwester Płacheta) i  Sylwester Płacheta 70 (asysta Tomasz Młynarski)

Żółte kartki: Plisikiewicz - Jakóbiak
Sędziował: Krzysztof Żuber (Warszawa)