spotkanie pełne zmian

Dziś o godzinie 11.00 Żyrardowianka rozpoczęła drugie spotkanie ligowe tym razem na wyjedzie z KS Warka.

Do przerwy podopieczni Daniela Jędrzejewskiego remisowali bezbramkowo.

W 50 minucie goście wyszli na prowadzenie(1:0), po siedmiu minutach po bramce Sebastiana Todrosa remis (1:1).

Kwadrans przed końcem spotkania czerwoną kartkę obejrzał Adrian Łukawski i Żyrka kończyła spotkanie w 10.

Trzy minuty przed regulaminowym czasie gry arbiter spotkania dyktuje rzut karny dla Żyrardowianki, gola z jedenastu metrów zdobywa Robert Sierant. (1:2)

Piłkarze z Warki walczyli do końca i w doliczonym czasie gry zdobywają bramkę i ustalili wynik spotkania (2:2)

Żyrardowiankę teraz czekają dwa mecze na własnym stadionie. 22 Sierpnia (Sobota)o godzinie 17.00 zagramy z Szydłowianką, 26 Sierpnia (Środa) godzina 17.00 do Żyrardowa przyjadą rezerwy Dolcan Ząbki.

Żyrardowianka:Stawiarski – Piekielny, Chukwueme,Sierant, Koziarski – Grajek, Pakos, Todros, Marusiak, Majek – Łukawski