pierwsza porażka ligowa FILMIK

Relacja tekstowa:

16.30: Znamy już skład naszego zespołu, Żyrardowianka nie udostępniła swojego składu,także dzisiaj prawdopodobnie bez składu gości.

16.44: jednak udało się zdobyć skład gości! Pięciu młodzieżowców w wyjściowej jedenastce.

1′ minuta ciszy za nami startujemy o 17.04

8′ mecz na razie spokojny, dwa dośrodkowania Zagórskiego z rzutów wolnych nie stwarzają zagrożenie pod bramką gości.

11′ błąd obrońcy gości, piłkę opanowuje Czarnecki, wkręca w ziemie obrońcę i uderza w słupek. Dobitka Turczyka niecelna.

15′ indywidualna akcja Czarneckiego, dośrodkowanie po ziemi, błąd popełnia bramkarz gości, który wypuszcza piłkę, dopada do niej Turczyk i skierowuje do bramki.

19′ mocny strzał Sapały z rzutu wolnego świetnie broni Wieczorek!

25′ świetna interwencja Drożdżała, który naprawia błąd Bieli!

27′ zgrabna akcja gości, ale Wójcik przegrywa pojedynek sam na sam z Wieczorkiem!

30′ kolejna szansa gości, tym razem strzał Majka za lekki by zaskoczyć naszego bramkarza.

36′ niecelny wślizg Bieli, po strzale Płachety ratuje nas poprzeczka

40′ świetne dośrodkowanie Suwary, ale Turczyk uderza głową wprost w bramkarza.

45+2′ przerwa. Prowadzimy 1:0

46′ startujemy drugą połowę o 18.03!

50′ Gawlik z rzutu wolnego uderza w poprzeczkę!

54′ strata Szyszki i szansa dla Obrębskiego, ale niecelnie uderza.

56′ teraz strata zawodnika Żyrardowianka na własnej połowie, ale w dogodnej sytuacji Turczyk podawał zamiast strzelać

58′ błąd Wieczorka, którego uprzedza Płacheta, strzał napastnika Żyrardowianki tuż przed linią blokuje Norbert Drożdżał!

71′ zmiany w obu zespołach, parę żółtych kartek dopisały oba zespoły do swoich kont

74′ świetna akcja Millera, wystawia piłkę Czarneckiemu, ale niestety ten nie trafia na pustą gdyż piłka podbija się na nierównym boisku

80′ po raz kolejny Miller przedziera się przez szyki obrońców, tym razem szuka Konopki, ale bramkarz zdejmuje piłkę naszemu rezerwowemu sprzed nosa.

90+3′ niecelny strzał Millera i koniec meczu! 1:0!