DERBY na remis do 93 minuty

Spotkanie derbowe zakończyło się wygraną Mszczonowa 1:2 wynik został ustalony w ostatnich sekundach meczu kiedy Przemek Jakóbiak podał piłkę na wolne pole do Walewskiego który pokonał Stawiarskiego i zdobył zwycięską bramkę.

Pierwszego gola w meczu zdobyli goście a konkretniej były zawodnik Żyrki Paweł Jakóbiak.

73 minucie bramkę wyrównującą zdobył nowy zawodnik Correia Reixa.

94 w sytuacji sam na sam bramkę na wagę 3 punktów zdobywa Walewski.

W najbliższą środę obie drużyny ponownie zagrają na stadionie w Żyrardowie,  będzie to mecz w ramach IV rundy Pucharu Polski. Początek spotkania  o godzinę 16:00.

Żyrardowianki:Stawiarski - Piekielny, Chukwuemeka (85 Sierant), Kubisz, Wójcik,Grajek,Kubiak, Jakóbiak (62 Todros),Tyszkiewicz(67 Correia Reixa),Łukawski,Marusiak
Mszczonowianki:Kwiatkowski, Skórzyński, Pastewka, Cackowski, Łojszczyk (80 Siwirski), Łopata,Pomianowski,Przemysław Jakóbiak,Walewski, Paweł Jakóbiak (55 Gregorowicz), Pociech